Zāliena mēslošana

Nereti rodas situācijas, kad zāliena izskats vairs nepriecē mūsu acis, tas dzeltē, parādās nezāles, rodas apsūnojums, nav viendabīgs. Kaut arī šķiet, ka tiek veikts viss nepieciešamais, tomēr ir būtiski pievērst uzmanību arī zāliena mēslošanai. Veicot regulāru pļaušanu, zāliena ataugšanai tiek patērēts daudz barības vielu, tādēļ zālienam nepieciešams mēslojums. Taču kā ikvienā nozarē, arī šeit ir nepieciešamas zināšanas un tehnoloģijas. Tikai precīza problēmas konstatācija ļauj pieņemt kompetentu lēmumu par to, kādi līdzekļi ir nepieciešami. Būtisks ir arī mēslošanas līdzekļu pielietojums, jo tikai ar precīzām proporcijām un atbilstošām tehnoloģijām ir iespējams panākt vēlamo rezultātu. 

Kvalitatīva zāliena vajadzībām Green Land piedāvā speciāli klienta zāliena prasībām piemērotu mēslošanas programmas īstenošanu. Mēslošanas vajadzībām tiek izmantoti augstas kvalitātes minerālmēsli, kuri paredzēti profesionālai zālienu un dekoratīvo krūmu mēslošanai. Specializēta zālienu minerālmēslu izkliedēšanas tehnika nodrošinās augstu darba kvalitāti un izejmateriālu ekonomiju. 

Lai saglabātu un uzlabotu zāliena kvalitatīvās un estētiskās īpašības Green Land piedāvā veikt mēslošanu trīs reizes gadā – pavasarī, vasarā un rudenī, kas nodrošinās nepieciešamās barības vielas, pievilcīgu izskatu un izturību pret slimībām un labākai pārziemošanai.